Home O nas

O nas

W 2010 roku powstał deskorolkowy portal produktowy skateaffair.pl, najpierw w formie bloga a później od 2012 roku jako bardziej zaawansowanego portalu. Od początków piszemy o produktach, jakie codziennie szturmują rynek skate’owy oraz o tych, które tworzą szeroko rozumiany streetwear. Robimy to bo lubimy pisać i sami jeździmy od wielu lat na deskach.

Już na samym początku radziliście się nas w sprawie zakupu sprzętu, ale z czasem zaczęły do nas przychodzić także maile od internatów, którzy mylili nas ze sklepem chcąc kupić opisywany przez nas produkt. Wiecie co wtedy zrobiliśmy? Dokładnie tak, otworzyliśmy STORE czyli firmowy sklep online store.skateaffair.pl, bo najlepsze pomysły rodzą się spontanicznie. Miłej lektury i udanych zakupów!

Redakcja skateaffair.pl

Zespół redakcyjny tworzą:

Tomek Jaźwiecki

„Tomka poznałem oczywiście na desce już prawie 6 lat temu, po przeprowadzce do Krosna. Od gadki do gadki, od skejta do skejta i kolejnej ustawki coraz bardziej się kumaliśmy. Pewnego razu powiedział mi że ma pomysł, tylko nie wie jak go zrealizować. Chłopak słusznie zaobserwował, że w necie pojawia się coraz więcej newsów o tematyce produktowej, ale są one traktowane trochę po macoszemu. Twierdził, że on by z tego zrobił główny profil działalności portalu, tylko nie wie jak się za to zabrać. Przemyślałem temat, a jako że kiedyś na łamach pewnego portalu prowadziłem taką stałą rubrykę produktową i z racji „zawodu” interesowały mnie takie rzeczy, to kupiłem temat i zaoferowałem pomoc w realizacji prostego, ale zajebistego pomysłu. Wraz z Pafciem, czyli naszym specmajstrem komputerowym, o którym nikt, nic nie słyszał, a bez którego nic by się nie wydarzyło, stworzyliśmy portal, którego po prostu brakowało w Internecie.
Pozatym Tomek fajnie jeździ na desce, jest ambitny, ma trudny charakter, czasem mam mu ochotę urwać głowę z braku zrozumienia jego zachowania, ale zawsze można na niego liczyć. Wydaje mi się, że gdyby nie było któregoś z nas, to skateaffair.pl by po prostu nie istniał.” – Wiktor Stasica

Wiktor Stasica

foto: archiwum kayotravel.pl

„Wiktor to doświadczony skejt z kilkunastoletnim stażem, aktywista, ojciec i mąż.  Dla mnie jednak przede wszystkim bardzo dobry kolega. Pracował w wielu firmach branżowych, sam przez kilka lat prowadził swój skateshop, który jeszcze zanim na dobre się poznaliśmy w miarę możliwości udzielał mi wsparcia w kwestii sprzętowej. Zawsze kiedy wydaje mi się, że mam dużo na głowie to patrzę na Wiktora i ilość spraw, z którymi musi się zmagać każdego dnia. Jest on żywym dowodem na to, że jeśli się chce to można jeździć na desce pomimo prozy „dorosłego życia”. I to całkiem nieźle jeździć! Myślę, że tworzymy dobry duet właśnie ze względu na różnicę wiekową. Każdy pomysł jest oceniony z co najmniej dwóch perspektyw. Skateaffair.pl to efekt wielu naszych kompromisów, porozumień i oczywiście godzin pracy. Ludzie mówią, że nie powinno się pracować ze znajomymi – ja powiem, że życzę każdemu takiego współpracownika!” – Tomek Jaźwiecki

Ładuj więcej wpisów